על

קצת עלינו

המשאבות החשמליות הכפולות של Zomee נחמדות כפליים, עם אפשרות לשימוש יחיד וכפול. שאיבה כפולה היא לא רק מהירה יותר, אלא גם יעילה יותר בהפקת תפוקת החלב. בהשוואה לשאיבה יחידה, שאיבה כפולה מביאה לייצור נפח חלב גדול יותר ב-18% במשך 15 דקות. כמו כן, מכיוון ששאיבה כפולה יעילה יותר - התוצאה היא שדיים מרוקנים מחלב! לכל משאבה יש סוללה פנימית נטענת ב- USB המעניקה לך את הגמישות בכל מקום ובכל זמן שתרצי, ללא פשרות על ביצועי השאיבה.


כל החלקים והאביזרים של משאבת החלב של Zomee הבאים במגע עם חלב אם, מיוצרים ללא BPA ובמקום זאת מיוצרים מפלסטיק איכותי ועמיד באיכות הגבוהה ביותר המתאים למזון. בואו נדבר מדע - BPA, או ביספנול A, משמש לפלסטיק קשה ושקוף. פתלאטים משמש לייצור פלסטיק רך וגמיש ואריזות מזון. המוצרים שלנו שהם ללא BPA - דבר המבטיח שכל המוצרים והאביזרים של משאבת Zomee בטוחים ב-100% לאם ולתינוק.

על

הסיפור שלנו

מלאת השראה מאמהות נוספות ונשים עוצמתיות בחייה, המהפך של דינה שנטוביץ- המייסדת של זומי, לאמא ואשת קריירה פעילה היה לתהליך טבעי. המשפחה היא הסיבה בעבורה לייצר דרך חכמה יותר להנקה ושאיבת חלב. ההחלטה להניק באופן טבעי את ביתה הראשונה הייתה החלטה חשובה בעבור דינה, אולם בעת הזו היא לא מצאה משאבת חלב המתאימה לאורח החיים שלה. היא הייתה נחושה לייצר אחת משלה. אחרי לידת ביתה השנייה, היא "נתנה חיים" לדור הראשון של המשאבת החלב של זומי. דינה החליטה לעזור לאמהות נוספות בעקבות ההצלחה ולספק גם להן משאבה ניידת, אפקטיבית, שקטה ובמחיר שפוי. במחשבה מחודשת על משאבות האולד סקול, דינה ליטשה את תהליך השאיבה עבור אמהות שרוצות משאבה בשאיבה כפולה, בסטנדרט רפואי גבוה, נטענת, קלת משקל עם וריאציות שונות להתאמה אישית. כעת, אמא לארבעה, דינה ממשיכה להסתמך על משאבות זומי לצרכיה המשפחתיים.

שלנו

המשימה שלנו

אנו מבינים עד כמה הנקה ושאיבה חשובים לאמהות, ולכן הקלנו עם משאבת החלב החשמלית הכפולה Zomee. מי יודע מה הכי טוב לאמא ולתינוק יותר טוב מאמא? משאבות החלב והאביזרים של Zomee מיוצרים עבור אמהות על ידי אמהות. הצוות הנלהב שלנו מוקדש ליצירת פתרונות שיעזרו לאימהות לשאוב במהירות החיים. בין אם את אמא בבית או במשרד, זומי עובדת ללא לאות כדי לתמוך במשפחה המניקה שלך. אנחנו אוהבים לשמוע מאימהות ומפתחים באופן קבוע משוב לשיפורים במוצרים שלנו. המשימה שלנו היא לעזור לאימהות להשיג את מטרות ההנקה שלהן.

חוות דעת מספקי שירותי בריאות

"התרשמתי לטובה מהזומי. היניקה חזקה אך ניתנת להתאמה אישית בקלות, ישנם שני שלבי שחרור שונים של המשאבה ושמתי לב בממוצע ל-60 מ"ל יותר בכל פעם כאשר שאבתי באמצעות הזומי בהשוואה למשאבות "פופולריות" אחרות!"

- אריאל סטאל RN BSN LCCE

"משאבת החלב של Zomee מרשימה ביותר לעומת הרבה משאבות חלב ניידות אחרות. היניקה היא ללא ספק היתרון הגדול ביותר עם משאבה זו. נאלצתי לשים אותה במפלס נמוך יותר בזמן השאיבה. בעוד אספקת החלב המלאה שלי עדיין לא הגיעה, אני שמה לב שהתפוקה שלי קרובה ואפילו עולה במעט על הכמות ממשאבות הקיר שלי. זה יתרון נוסף עבור משאבה זו כי עם הרבה משאבות ניידות אני מקריבה כמות עבור ניידות"

- קאסי וייט RN

"Z2 היא משאבה קטנה ונהדרת. אני אוהבת את האפשרויות השונות, במיוחד את מצב הפג! ( אני בדרך כלל משתמשת במצב זה ולאחר מכן בביטוי 2 או 3). המצב החלופי היה יעיל מאוד בשחרור חלב מהצינורות הסתומים שלי (שבדרך כלל תמיד יש לי בזמן השאיבה). הקצב או התדירות מרגישים נהדר בין ההגדרות. שקטה מאוד, על אחת כמה וכמה אם אני שמה אותה בתיק או בכיס בזמן השאיבה."

- נעמי ר. MSN, RNC-OB, IBCLC, RLC

אחרי כמה שנים וכנראה כמה מאות Zomee Z2s שניתנו למטופלות שלי, אני יכולה להגיד לך שאני מאוד מרוצה כיועצת הנקה. המטופלים שלי אוהבים את הניידות של המשאבה בגלל גודלה הקטן והסוללה שלה. המשאבה מאוד ידידותית למשתמש ואני אוהבת את המגוון הרחב של מצבי היניקה הזמינים. המצב החלופי הייחודי עוזר במיוחד, רוב המטופלות שלי מגלות שהן שואבות יותר חלב. למצב חלופי יש משיכה ארוכה יותר שפשוט עובד מצויין, רוב הזמן. אני כמעט תמיד יכולה לעזור למטופלות שלי למצוא את מה שמתאים להן מבחינת מחזור ויניקה. בנוסף, החברה מאוד ידידותית לאמהות ויש להם שירות לקוחות מעולה.   

- מישל ג. MSN, RNC-OB, IBCLC, RLC